O táboře Livoa
Litoměřice a okolí
Tábor Livoa probíhá v okolí Litoměřic v Ústeckém kraji. Na příměstský tábor jezdí děti z okolí, nicméně na pobytové akce rádi uvítáme i děti z jiných měst.
Originální program
Náš tábor je mnohem více než hlídání dětí. Nahnat děti do ZOO a tím je program vyřešen? Ani nápad!

Akce plánujeme týdny dopředu - každý den je plný propracovaných her a aktivit, aby táborníci prožili dobrodružství, na které dlouho nezapomenou!
Dobrodružný duch
Na táborech se ze všeho nejvíce snažíme prožít dobrodružství! Ať to je celoroční příběh, tématické výzvy nebo táborová parta - děti se rozhodně nudit nebudou.
Život na našem táboře má prostě jiskru!
Bezpečné prostředí
Na našem táboře klademe důraz na fair play a morální hodnoty. Podvádění nebo šikana u nás neexistuje. Zkušení vedoucí vytváří bezpečné prostředí, aby se tu každý cítil dobře.
Skvělý kolektiv
Vedoucí s dětmi tvoří přátelský kolektiv, který je otevřený novým tvářím. Za dobu fungování tábora pod našima rukama prošly stovky dětí, z nichž většina jezdí pravidelně. Nikdo z nás si nedovede léto představit bez naší táborové party.
Angličtina
Veškeré dění na táboře je protkané angličtinou - učení angličtiny není přímo náš cíl, avšak snažíme se v dětech tuto dovednost rozvíjet různými hrami a jinými aktivitami, takže se v jazyku zdokonalí, aniž by si to vlastně uvědomily.
Tým vedoucích
Ing. Alena "Ena" Linhartová
Hlavní vedoucí

Je to právě Ena, která roku 2008 založila tento tábor. Kromě všeho ovládá schopnost být na více místech zároveň. Nicméně to hlavní vedoucí musí umět :)

Bez ní by jednoduše náš tábor neexistoval.

Ing. Ondra "Chico" Linhart
Programový vedoucí

Nadšený sportovec a člověk s obrovskou energií a zápalem. Pokud se děti vrátí domů nadšení z her a programu, často za tím stojí on :)

Během rutinního studia doktorátu v Liberci si čas od času skočí do Afriky jako dobrovolník v místních školách.

Vojta Linhart
Příběhový hrdina

Děti ho znají jako samuraje Akia, poutníka Metha nebo dobrodruha Johnyho - každý rok své jméno mění. A jaký vlastně je? To přeci závisí na tom, zdali má právě být zlomyslný goblin, nebo duchaplný samuraj :)

Dnes studuje pedagogiku a IT (takže i tyto webovky jsou jeho dílo)

Bára Šmejdová Ph. D.
Vedoucí

Nejvzdělanější člen vedoucovské party, její tituly jí dělají tak dlouhé jméno, že ho bylo nutné zkrátit :D Před lety stála u zrodu tábora a nyní, po dekádě na univerzitě, se znovu vrací k nám.

Kamča Drbalová
Vedoucí

Jedna z našich nejvěrnějších vedoucích - od roku 2019, kdy se k nám přidala, snad nebyla akce, kterou by vynechala.

Kamča na táboře plní roli nikdy nevyhasínajícího sluníčka... pokud zrovna nemá hlad :D

Adam Vytrhlík
Zdravotník

Na táboře je od svých 11 let. Postupem času se z něj stal vedoucí a jelikož teď už pár let studuje medicínu, tak plní i roli zdravotníka.

Kromě toho je klidnější povahy, umí skvěle na klavír a děti ho mají jednoduše rády.

Elis Vytrhlíková
Vedoucí

Adamova menší sestra a to doslova, protože od svých 9 let, kdy s námi byla poprvé, to nad 160 cm nedotáhla :)

Dnes studuje medicínu, věnuje se amatérskému divadlu, umí skvěle tančit a jednoduše to je neocenitelná podpora našeho týmu.

Pája Kocourková
Vedoucí

Pája nám před pár lety přiskočila na pomoc ještě jako maminka táborníka, když na táboře onemocněla polovina vedoucích. Od té doby není tábor, kterého by se neúčastnila.

Pája pracuje ve školství. Je klidnější povahy, nicméně když má zahrát agresivní mimozemskou bytost, divili byste se, co dokáže :D

Jára Tymich
Praktikant

Jára byl u nás v roli táborníka snad ze všech dětí nejdéle - z táborových let už ale vyrostl, a tak se postupně připojuje do naší vedoucovské party.

Je skvělý spisovatel, dokáže se nadchnout pro každou kravinu, nebo si ze sebe udělat srandu dřív, než to stihne někdo jiný :D